SZKOLENIA
bizness4you

SZKOLENIA I WARSZTATY

Podstawowym celem działania organizacji jest osiągnięcie zysku. Dzięki wyedukowanym pracownikom firma może wchodzić na wyższe poziomy i osiągać lepsze wyniki finansowe.
Szkolenie Bizness4You to przestrzeń dla ludzi chcących się rozwijać.

 

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

To doskonały pomysł na tworzenie wartościowych relacji zarówno wewnątrz zespołu, jak i z biznesowymi partnerami.
Jesteś zainteresowany napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 607 266 313

SZKOLENIA I WARSZTATY WEWNĄTRZ ORGANIZACJI:

Program szkolenia jest doskonale zbilansowany i dostosowany do realiów obowiązujących na rynku – zagadnienia teoretyczne są w przykładach i stanowią punkt wyjścia do zdobywania praktycznych umiejętności z zakresu ekonomii biznesu. Poznajesz zasady funkcjonowania współczesnego biznesu i otaczającą Cię rzeczywistość. Na szkoleniu zdobywasz wiedzę z przedsiębiorczości, ekonomii, etykiety biznesu, zarządzania zespołem, zarządzania finansami, zarządzania czasem, sprawdzasz swoją decyzyjność, działasz pracując również i zespołowo.
Szkolenie demonstruje wszystkie elementy z zakresu; psychologii, motywacji oraz zachowań społecznych a także nawyków już istniejących. Podczas szkolenia zachodzi cykl Kolba; doświadczenie, obserwacja i refleksja, wyciąganie wniosków, sprawdzenie w praktyce. Dzięki temu jest wysoce efektywne, dodatkowo jest mocno osadzone w rzeczywistości, na skutek tego wartości ze szkolenia mają bezpośrednie przełożenie w pracy zawodowej, niekiedy też w życiu prywatnym.
 
Wiedza i umiejętności nabyte na tych warsztatach to fundament dla rozwoju Twojej kreatywności i przedsiębiorczości na drodze do sukcesu.
 
Szkolenie Bizness4You, zawiera wszystkie etapy cyklu szkoleniowego i trafia do wszystkich osób uwzględniając ich sposób uczenia się w dużej mierze podyktowany ich osobowością. Szkolenie skierowane jest do działaczy, osób refleksyjnych, do teoretyków lub pragmatyków. Każda z tych osób w równym stopniu angażuje się, nabywa nowe kompetencje i pogłębia już posiadane.

PRZEBIEG SZKOLENIA

Na szkolenie może zostać przeznaczone 3h, 6h lub 12h, w zależności od wcześniej ustalonych potrzeb i celów organizacji. Szkolenie może być kontynuacją przez kilka spotkań, np. 4 x 3h , 3 x 6h.

Na szkoleniu kreujesz biznes z wszystkimi jego elementami. Szkolisz się z :

Zarządzanie zespołem

ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM

podejmujesz rolę przedsiębiorcy czy menadżera. Poznajesz zasady zatrudniania pracowników i ich misję w organizacji. Prawa i obowiązki po stronie pracodawcy i pracownika. Przyjęcie perspektywy drugiej strony prowadzi do właściwej równowagi między tymi dwoma biegunami; pozwala to przystosować się i dostroić w sposób korzystny dla obu stron.

 ZARZĄDZANIE CZASEM
          ZARZĄDZANIE CZASEM
gra uczy organizacji i planowania oraz kontroli czasu poświęconego na wykonywanie poszczególnych zadań, tak aby zmieścić się w wyznaczonym czasie. Cecha ważna w roli menadżera, handlowcy, sprzedawcy, przedsiębiorcy, w pracy akordowej, oraz na każdym stanowisku pracy w organizacji.
ZARZĄDZANIE FINANSAMI
          ZARZĄDZANIE FINANSAMI

wartość edukacji finansowej jako planowanie, inwestowanie, świadome i mądre podejmowanie decyzji. Decyzje adekwatne do biznesu ze stabilizacją finansową lub jej brakiem. Cecha do opanowanie przez każdą uczestniczącą osobę niekiedy na drodze testów i analizy doświadczenia w celu poprawy sytuacji ekonomicznej biznesu.

 POGŁĘBIANIE I/LUB POZNAWANIE WIEDZY Z ZAKRESU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EKONOMII
         POGŁĘBIANIE I/LUB POZNAWANIE WIEDZY
                            Z ZAKRESU
                PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EKONOMII

wiedza zawarta w grze stanowi wiadomości z poziomu kodeksu spółek handlowych, prawa pracy, ekonomii i etykiety biznesu.
.

DECYZYJNOŚCI
          DECYZYJNOŚCI

wypracowanie odwagi podejmowania decyzji jest szansą na własny rozwój. Dzięki temu wszystkie cele i zadania są realizowane w sposób świadomy. Możliwość podjęcia w grze decyzji i od razu zanalizowania ich rezultatów, pozwala na rozwój bezpośrednio na szkoleniu.

          PRACY ZESPOŁOWEJ

realizowana jest w określonych i zaplanowanych rozgrywkach. Zaplanowanie gry z osobami doświadczonymi daje możliwość wzajemnej wymiany doświadczeń i informacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem lub spotkaniem integracyjnym:
Napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 607 266 313,  celem ustalenia szczegółów.

Bizness4you gra planszowa

Adres

 • ul. Szkolna 6
 • 21-010 Łęczna

Kontakt

 • Telefon:
  81 307 87 87
 • Komórkowy:
  607 266 313
 • E-Mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media Społecznościowe