O autorce gry

Przedsiębiorca, trener i manager

Obserwuj mnie

Barbara Sławińska

Jako trener i przedsiębiorca nieustannie rozwija swoje pasje i kształci się po to, aby stawać się lepszym. Swój optymizm i nieograniczoną energię oraz kreatywność przekazuje otoczeniu. Na co dzień lider, manager w swojej prywatnej szkole, ale również trener technik pamięciowych i szybkiego czytania. Wydała na rynek autorski program do nauki matematyki Mateoo, który obejmuje podręczniki dla ucznia oraz podręczniki dla nauczyciela z gotowymi scenariuszami.
Bizness4You to również jej pomysłów na trening i warsztaty, rozwijające umiejętności z zakresu ekonomii biznesu. Szkolenie głęboko osadzone w rzeczywistości, co skutkuje szybkimi i ogromnymi efektami.
O jej działaniach można poczytać w takich czasopismach jak: BUSINESS INFLUENCER, Magazyn Ludzi Biznesu PRZEDSIĘBIORCY@EU, Twarze Biznesu, HARMONIA ŻYCIA oraz w gazetach regionalnych w całej Polsce.
Nauczyciel, psycholog, pedagog 24h/dobę z zamiłowania i ciągłej potrzeby innych. Jej dodatkową pasją jest malarstwo i rzeźba, tworzy amatorsko, ale z wielkim zaangażowaniem i uznaniem wśród bliskich. Organizując wystawy malarskie dzieli się swoją pasją.
Bizness4you gra planszowa

Adres

 • ul. Szkolna 6
 • 21-010 Łęczna

Kontakt

 • Telefon:
  81 307 87 87
 • Komórkowy:
  607 266 313
 • E-Mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media Społecznościowe